skhrenfrdehuples

Podujatia Klubov

To že sa členovia nášho camping caravan clubu Wagon Slovakia Zdravotník Košice majú záujem sa stretávať počas celého roka sa prejavilo aj pri účasti na 6. bowlingovom turnaji a 13. ročníku v rámci „Memoriálu Jarky MANÁKOVEJ“.

12 detí, 18 žien a 21 mužov sa snažilo o získanie trofejí na dvoch bowlingových dráhach. Pri hádzaní šípkami na terč a tí najmladší zase pri behaní s loptičkami na lyžičkách pomedzi prekážky a hádzaní krúžkov na kužele. Šesť hodinová akcia dala poriadne zabrať aj našim organizátorom. Ukludnil to aj fazuľový guláš a hranolky s kečupom a kofolou počas prestávok. Ako je zvykom na našich akciách boli odmenené všetky prítomné deti.

Nakoľko sa turnaj konal 8. marca, teda MDŽ, boli všetky prítomné ženy obdarované kytičkou snežienok prezidentom nášho klubu Emilom Hajošom.

Tešíme sa na ďalší ročník a na akcie počas roka 2019

Manák Jaroslav

Camping caravaning club

Wagon Slovakia Zdravotník 

Košice

Vás srdečne pozýva na
  1. BOWLINGOVÝ TURNAJ

 

ktorý sa uskutoční v Košickom Bowling clube, Watsonova ul.4, atletický štadión AK Slávia TU

dňa 8.03.2019 , piatok o  16.00 hod.

Info a program v prílohe:

 

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (Pozv_bowling_2019 or..doc)Pozv_bowling_2019 or..doc2467 kB

Caravan Club Bratislava

pozýva priaznivcov karavaningu na

  1. Veľkonočný zraz

ktorý sa koná v dňoch 

  1. - 22. 4. 2019

v srdci žitného ostrova 
THERMALPARK Dunajská Streda.

 

Miesto:           THERMÁLPARK Dunajská streda               

                         www.thermalpark.sk

GPS :               N 47° 59´ 2´´ / E 17° 36´ 30´´

Termín:            19. - 22. 4. 2019

Na účastníkov čaká bez ohľadu na počasie kryté wellness centrum, saunový svet, morský kúpeľ, masážne centrum, interiérové a exteriérové bazény s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou. Okolie THERMALPARKu ponúka príjemné prostredie na pešiu vychádzku a priaznivcom cykloturistiky trasu k vodnému dielu Gabčíkovo.

 Bližšie informácie a povinnú prihlášku nájdete na: http://karavanklubbratislava.blogspot.com/2018/02/pozvanka-na-10-velkonocny-zraz.html

 

Projekt Karélia

Karélia je najvýchodnejším územím pri Európskej únii. Európa od východu sa začína Karéliou.

Je to skutočný a nefalšovaný pohodový raj. Hustota osídlenia je nižšia už len v Laponsku, mestá takmer neexistujú, dedinky sú rovnako malebné ako romantické. Drevené kostoly, obranné hrady, drevená karelská architektúra s farebným akcentom maľovaných okenných rámov, ruské a pravoslávne vplyvy, kulinárske špeciality… To je príroda par excellence! Stromy, skaly a jazerá v úžasnej a nezabudnuteľnej karelskej kompozícii.

SVRBICKÁ SNEŽNÁ STOPA 2019 OPAŤ S NOVINKOU tento krát pre karavanistov STELLPLATZ.

Pre priaznivcov zimných športov chystajú v Svrbiciach po úspešných dvoch ročníkoch, na ktorých sa zúčastnilo  viac ako dve stovky vyznávačov lyžiarskej turistiky už tretí ročník Svrbickej snežnej stopy. Podujatie sa uskutoční v sobotu 19. Januára 2019

Oznamujeme Vám, že z dôvodu nevyhovúcej snehovej pokrývky sme boli nútení presunúť akciu na 2.2.2019. Sledujte nás na našej facebookovej stránke.

Tešíme sa na účasť.

Ladislav Beleščák

Predseda org. Výboru SSS

Tel:0917/552 753

Go to top