Milí karavanisti, naši drahí zákazníci,

Pred pár dňami sme sa mali po dlhej zime opäť stretnúť na prvom tohtoročnom zraze a otvorení sezóny v Dunajskej Strede. Práve teraz sme sa mali vidieť na autosalóne v Bratislave. Všade tam sme Vám chceli byť k dispozícii a ponúknuť Vám naše služby.

Momentálna situácia je však zložitá a väčšina možností, ako sme sa mohli vidieť, je zatiaľ zrušená. Našťastie to začína vyzerať pozitívnejšie a prichádzajú prvé uvoľnenia opatrení, kvôli ktorým sme si všetci vyskúšali, čo to znamená byť 6 týždňov „doma“. Všetci sa preto tešíme, že konečne prichádzajú pozitívnejšie správy. Veci by sa mali začať vracať do normálu a  konečne budeme môcť využívať naše „obyťáky“ aspoň cestovaním po Slovensku. Koniec koncov, máme krásnu krajinu, ktorú sa oplatí vidieť.

Preto sme sa rozhodli, ponúknuť Vám možnosť zaslania aktuálneho katalógu doplnkov Frankana Freiko 2020 v tlačenej forme poštou ZDARMA a k nemu ako bonus zľavovú poukážku (-10%) na jednorázový nákup na našom E-shope www.karavandoplnky.sk, alebo môžete využiť zľavu v našej kamennej predajni v Martine. Jediné, čo od Vás potrebujeme, je aby ste nám napísali Vašu adresu a telefónne číslo na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. kam si želáte katalóg zaslať.

Veríme, že sme Vás naším návrhom potešili a že našu ponuku využijete. Budeme sa tešiť J

Pri tejto príležitosti by sme Vám ešte radi oznámili, že náš servis je stále otvorený, avšak za sprísnených podmienok. Sme pripravení pomôcť Vám s Vašimi problémami a montážou doplnkov.

Rovnako tak za sprísnených podmienok funguje aj naša požičovňa. Ak bude mať niekto z Vašich známych a kamarátov „nováčikov“ záujem vyskúšať si to s Vami, obráťte sa na nás. Naše autá sú pripravené vyraziť na dobrodružstvo.

Od stredy 22.04.2020 Vás zase môžeme privítať aj v našej kamennej predajni. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Na záver si ešte spoločne zaželajme, aby terajšie ťažké časy boli čím skôr za nami, aby sme boli zdraví a aby sme sa už čoskoro mohli tešiť z cestovania a karavaningu ako predtým.

Váš tím Turčan-auto

Turčan-auto, s.r.o.

Caravan centrum

Kráčiny 6, 036 01 Martin

Tel: +421 43 427 0445

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.turcan-auto.sk

Podpis nový