Stretnutie karavanistov na 36. Zimnom zraze rally campingu a caravaningu sa konalo na obvyklom mieste, ale teraz bez lyžovačky. V Košiciach bez snehu no tu sú ešte v prevádzke štyri vleky ale z lyžovania kvôli dažďu nič nebolo.

      Už vo štvrtok sa za prezentovalo 28 z 33 nahlásených členov nášho klubu. Niektorých čo prišli za tmy sme ich navigovali ako sa dalo. Deti s toho boli trochu vyplašené no zachviĺu v príjemne vykúrenej chate sa to všetko ukľudnilo a začalo spoločné posedenie dosť náročne ako býva vždy v deň príchodu.

      Na druhý deň aj tí čo predsa len chceli lyžovať, alebo pozrieť si ako vyzerá sneh, si to pre dážď rozmysleli a tak to bolo o tvorivých dielňach detí asi dvojhodinovej prechádzke okolo chaty kým to nebolo všetko premočené. Večer ešte spoločenské hry človeče, šípky a hlavne tombola v ktorej sme mali až 100 cien a zábava do neskorších hodín podľa veku a povolení.

V sobotu náhradný program po raňajkách sme sa autami premiestnili do skanzenu v Čiernom Balogu a povozili na super vláčiku pre mladších ale aj skôr narodených to bola výborná túra s trepotajúcou sa zástavou WAGON SLOVAKIA-ZDRAVOTNÍK. Na chate už mali pripravený chutný guláš od uja ROLA. Do nedele rána napadlo 7cm bielučkého snehu a tak začala guľovačka a stavanie snehuliakov pre 11detí 11 mužov a 11 žien. Ešte spoločné foto pred chatou a je po pobyte na peknej zimnej akcii aj keď s pozmeneným programom

Manák Jaroslav

I. Viceprezident CCC WGSKE Zdravotník Košice