>
skhrenfrdehuples

1_2015 Autokemping kúpalisko Katarína Kremnica

Viac
08 júl 2015 12:27 - 02 aug 2015 21:54 #1041 od jozef.f
Rád by som Vám priniesol prvú tohtoročnú recenziu na kemp v Kremnici. Kemp sa nachádza tesne pred vstupom do mesta Kremnica po ľavej strane, ak teda prichádzate od R1. Je slušne označený z hlavnej cesty a určite ho neminiete.
Čo ale mňa dosť prekvapilo, bol vjazd do kempu. Ten je prudko točený vpravo a dole kopcom. Dosť nepríjemne v prípade, že za sebou ťaháte príves, (môj prípad).
Kemp bol otvorený na recepcii však nikto nebol. Na dverách sa nachádzal oznam s telefónnym číslom na recepčného. Ohlásili sme sa a pustili do kempu.
Kemp je dosť malý, nebolo jednoduché nájsť miesto na zaparkovanie. Odporúčam preto sa vopred ohlásiť a informovať o voľných kapacitách kempu.
Elektrickú prípojku by ste hľadali márne. Tie sa nachádzajú pri plote na zadnej stene chatiek. Aj tieto sú v ponuke na prenájom a spolu ich tu majú šestnásť. Ponúkajú ubytovanie pre 3 osoby v cene 30€ za noc.
Na kúpalisko sa dostanete jednoducho cez lávku ponad potok v zadnej časti kempu. To sa nachádza asi 150 metrov od kempu. Vstupné je v cene ubytovania a však iba do 10 hodiny posledného dňa pobytu. Následne je potrebne zakúpiť si vstup za 2,5€ pre dospelú osobu.
Ohľadne sociálnych zariadení tie sú nové a čisté. Nachádzajú sa tu toalety, sprchy, umývarka a kuchynka. V kuchynke sú štyri chladničky čo je celkom slušné. Taktiež som tam zahliadol automatickú práčku, ktorá je skôr nefunkčná ako funkčná. V Kempe sa nenachádza žiadne stravovacie zariadenie, fastfood ani výčap. To všetko nájdete na kúpalisku.
Na druhý deň sme spoznali aj recepčného. Je milý, nápomocný a určite Vám rád poradí čo zaujímavé si môžete pozrieť v Kremnici. Cena za ubytovanie v kempe na jednu noc pre štvorčlennú rodinu bola 17€. Podrobný cenník nájdete v priloženom linku v spodnej časti článku.
Pri odchode som si všimol dosť podstatný nedostatok a to, že kemp nemá výlevku na chemické toalety. Tiež som nenašiel ani voľný prístup k vode.
Výjazd z kempu bol tak ako aj vstup dosť komplikovaný. No nie nemožný.

Plusy kempu:
- zánovné a čisté sociálne zariadenia
- kúpalisko takmer súčasťou kempu
- čistý a pokosený kemp
- príjemný personál

Mínusy kempu:
- neprirodzený vstup do kempu
- chýbajúca výlevka pre chemické toalety
- chýbajúci voľný prístup k vode
- malo miesta pre karavany, ide predovšetkým o chatovú osadu

Link na kemp:
http://www.kupaliskokremnica.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=58

Prílohy:
Posledný krát upravené:02 aug 2015 21:54 jozef.f
Čas vytvorenia stránky: 0.499 sekúnd
Go to top