>
skhrenfrdehuples

2_2015 Recenzia Kemp Konibar Banska Štianica

Viac
29 júl 2015 17:35 - 02 aug 2015 21:52 #1042 od jozef.f
Rád by som Vám predstavil ďalší kemp, ktorý som navštívil. Po minuloročnej návšteve Banskej Štiavnice, kde sme boli na chate, som si toto miesto zamiloval. Banská Štiavnica je miesto, kde máte pocit, že ste sa vrátili v čase. Krásne staré budovy v centre a veľa banských a historických pamätihodností.
Keďže sa nám nepodarilo za tak krátky čas všetko pozrieť, už vtedy som vedel, že sa sem vrátime. Na základe toho som hľadal kemp, čo najbližšie k Banskej Štiavnici.
Vybral som preto KONIBAR.
Kemp sa nachádza cca 8km od Štiavnice, za obcou Hodruša Hámre. Cesta k nemu je kľukatá a úzka je potrebné byť ozaj v strehu a dávať veľký pozor, hlavne v prípade, ak za sebou ťaháte príves. No okolitá príroda je na nezaplatenie. Keď som dorazil do kempu, mal som pocit, že som v country mestečku. Všade partie kempujúcich ľudí, na každom kroku horel ohník. Zaparkoval som a vybral sa zaplatiť. Recepcia je miestnom pohostinstve. Už keď som prichádzal na prahu ma vítal majiteľ. Aj som chcel zaplatiť, no nechal ma prv objednať si a navečerať sa, až následne som s účtom uhradil aj poplatky.
Keď mam zhodnotiť cenu za noc v konečnom dôsledku sa mi to zdalo dosť. Kemp je skôr pre turistov. Nachádza sa v horách a je vhodný skôr na stanovanie. Sociálne zariadenia sú slabé. Keď som ich zbadal môj prvý dojem bol, že ide o suché toalety. Vo vnútri sa však nachádza splachovacia toaleta. Tu ale aj v sprchovacom kúte sú na podlahe drevené rošty.
Aby som to skrátil. Ide o malý rodinný kemp kde sa Vám budú snažiť spríjemniť pobyt. Sociálne zariadenia slabé, kuchynka sa v kempe nenachádza žiadna. Pripojenie na elektrinu je možné po zaplatení.
Ako som už písal kemp je vhodný skôr pre turistov na stanovanie.

Jozef SACC
Prílohy:
Posledný krát upravené:02 aug 2015 21:52 jozef.f
Čas vytvorenia stránky: 0.433 sekúnd
Go to top