skhrenfrdehuples

Odpovedať: 4_2015 Recenzia Mara CAMPING

UPOZORNENIE: Zverejňujete správu ako hosť, po zverejnení ju nemôžete upraviť ani zmazať
Prosím Prihlásiť alebo Zaregistrovať pre preskočenie tohoto kroku.

Vaša e-mailová adresa bude dostupná iba administrátorom.
X

História témy: 4_2015 Recenzia Mara CAMPING

Max. zobrazujem posledné 6 príspevky - (od najnovších)

  • jozef.f
  • jozef.f-ov Avatar
02 aug 2015 15:39
4_2015 Recenzia Mara CAMPING

Ďalší z kempov, ktorý sme mali po ceste, bol Mara camping. Na tento kemp som sa obzvlášť tešil, nakoľko bol vyhlásený v 2013 za kemp roka. Tiež som o ňom veľa počul a odporúčali mi ho navštíviť.
Už keď sme sa blížili k odbočke z hlavnej cesty bolo cítiť prítomnosť veľkého kempu v blízkosti. Cestou sme stretli pár karavanov a veľa motorkárov.
Pred vstupom sa nachádza recepcia a vrátnica s rampou. Po vstupe na recepciu som mal pocit, že som sa preniesol v čase do budúcnosti, (v porovnaní s kempmi na Slovensku). Barový pult, dvaja recepční za PC, ktorí registrovali ubytujúcich. Všade plno reklamných materiálov s odkazom na možnosti, ktoré Vám ponúka okolie Liptovskej Mary.
Je pravda, že to všetko ale nepomohlo k tomu, aby som bol čo najrýchlejšie vybavený. Registráciou som strávil určite 30 min. To by mi až tak nevadilo. Horšia informácia pre mňa bola, že kemp musím v deň ukončenia pobytu opustiť do 12hod. To ma dosť nahnevalo. Prišli sme niečo okolo 17hod a už budúci deň o 12 hod sme museli opustiť kemp. Pre mňa veľké mínus. Stále keď cestujeme opúšťame kemp poobede, deň sa snažíme využiť na spoznávanie okolia. Tu ste ale nemali čas na nič, nakoľko v čase, keď sme mohli niekde byť, sme už museli opustiť kemp.
Na ubytovanie a pripojenie sa na elektriku je dostatok miest, aj keď sa to tak na prvý pohľad nezdá.
S čím som ale mal problém, bol prístup k vode. Voľný bol iba na začiatku kempu priamo na miestach pre karavany a to sme sa museli motať pomedzi karavany, to nebolo príjemne mne a myslím, že ani kempujúcim. Možno, že je ešte aj iný prístup niekde, no nebol riadne a dostatočné označený, pre krátkosť času som ho sám nenašiel.
Sociálne zariadenia ma tiež prekvapili. Sú v dvoch častiach a to v murovanej budove a nové vyskladané z mobilných unimobuniek. Všetky boli vo výbornom stave. Väčší problém nastal, keď som išiel využiť nové unimobunkové sprchy. Vstúpil som a zistil, že si nemám kam uložiť veci. Sú tam jedine umývadla a sprchovacie kúty. Vyzliecť sa na chodbe nebolo vhodné, nakoľko po otvorení dverí som bol ako na dlani a nechcel som kaziť morálku. Po vstupe do sprchovacieho kúta nebolo kam položiť uterák a spodne prádlo .... Nejako to nedomysleli. Ako je to riešené v murovaných sprchách neviem. Strávili sme iba jednu noc a nebol čas skúmať ako to funguje tam. Tak ako na toaletách, aj v umývarkach mi pri umývadle chýbalo mydlo (v murovanej časti sa nachádza).
Kemp ale ponúka dosť možnosti pre rodiny s deťmi. Je tu dostatok preliezok a atrakcii pre deti. Tomu dávam plus. Môžem povedať, že je kemp čistý a udržiavaný.
K dispozícii je pláž, na ktorú sa dostanete cez bránku monitorovanú kamerou tam aj späť.
Občerstvenie Vám ponúkajú dve zariadenie.
Kemp večer stráži SBS .
Celkovo kemp pôsobil veľmi dobre a cenu ktorú získal si zaslúži. Nedostatky ktoré som opísal sa dajú myslím po zvážení odstrániť.

Jozef SACC.

Čas vytvorenia stránky: 0.347 sekúnd
Go to top