skhrenfrdehuples

Odpovedať: 9_2015 Recenzia kemp Podlesok Hrabušice

UPOZORNENIE: Zverejňujete správu ako hosť, po zverejnení ju nemôžete upraviť ani zmazať
Prosím Prihlásiť alebo Zaregistrovať pre preskočenie tohoto kroku.

Vaša e-mailová adresa bude dostupná iba administrátorom.
X

História témy: 9_2015 Recenzia kemp Podlesok Hrabušice

Max. zobrazujem posledné 6 príspevky - (od najnovších)

  • Michal
  • Michal-ov Avatar
22 aug 2015 10:59
9_2015 Recenzia kemp Podlesok Hrabušice

Naozaj veľkovýkrmňa čo sa týka počtu ľudí... radšej sme zvolili menší kemp v Betlanovciach. Kľud, čisto a do raja sa dá prísť autom, alebo peši. Myslím, že lepšia voľba na dlhšiu dobu pobytu.

  • jozef.f
  • jozef.f-ov Avatar
17 aug 2015 17:31
9_2015 Recenzia kemp Podlesok Hrabušice

9_2015 Recenzia kemp Podlesok Hrabušice

Posledný z letnej šnúry recenzie kempov, bol Podlesok. Kemp je priamo pri vstupe na hlavné trasy po Slovenskom raji. Je to jeden z najväčších kempov na Slovensku. Značenie kempu je dobré. Nájdene tu veľa kempujúcich z cudzích krajín. Preto to by tom mal byt na vysokej úrovni.
Recepcia spĺňa požiadavky dobého kempu. Nachádza sa tu prístup na internet, no to je jedine miesto. V kempe by ste ho hľadali márne. Registrácia prebehla relatívne rýchlo a bezproblémovo. Pri samotnom vstupe do kempu musíte dávať pozor. Prechod cez rampu je dosť na tesno. Potom už iba stačí nájsť si miestečko. V kempe je dostatok elektrických prípojok, nájdete tu výlevku pre chemické toalety. Rozvod vody tu nemajú, tú si môžete načerpať v umývarkach. Dostatok smetných košov prispieva k celkovej čistote kempu.
Sociálne zariadenia sú na dvoch miestach kempu. V strede kempu po dve sprchy a v zadnej časti po tri sprchy. Tu ale musím silno kritizovať. V prvom rade ide o nedostatočné kapacity toaliet a spŕch. Na ich použitia sa tvoria zápchy. Už keď sa na rad aj dostanete zistíte, že sa tam nenachádza toaletný papier. Ten tam je málo kedy. Odporúčam si nosiť vlastný. Druhý problém je zápach. Na toaletách je neznesiteľný a ťahá sa až do spŕch. Kemp takejto veľkosti jednoducho v žiadnom prípade nespĺňa kapacity sociálnych zariadení. Kuchynka sa tu nenachádza, alebo som ju teda nenašiel.
Pri vstupe sa nachádza detské ihrisko a tiež volejbalové ihrisko.

Jozef Fišman SACC

SACC facebook:
https://www.facebook.com/pages/Camping-Slovakia-SACC/346373962221073

camp Podlesok:
http://www.podlesok.sk/

Čas vytvorenia stránky: 0.355 sekúnd
Go to top