>
skhrenfrdehuples

10_2015 Recenzia kemp Margita Ilona Kalinčiakovo

Viac
25 aug 2015 22:37 - 26 aug 2015 09:22 #1062 od jozef.f
10_2015 recenzia Kemp Margita Ilona Kalinčiakovo

Tento kemp som navštívil počas zrazu Bansko Bystrického klubu. V Kalinčiakove som odbočil podľa tabule vľavo a dostal sa na úzku cestu. To ma trocha zmiatlo či idem dobre. No ten horší problém ešte len prišiel. Vozidla zaparkované z oboch strán cesty (z jednej stany v zákaze). Karavanom som okolo prechádzal s rezervou max 5 cm. Na konci cesty križovatka a žiadna tabuľa na dohľad, až neskôr som ju zazrel. Do kempu sa vchádza dole kopcom. Hneď pri vstupe sa nachádza informačná mapa kempu. Je pekná a prehľadná. V kempe je možnosť ubytovania v chatkách, stanoch a samozrejme karavanoch. Je tu dostatok elektrických prípojok, ktoré sú ale zastarale. Po pripojení nám vyhodilo poistky. To sme odstránili a celý víkend bol pokoj. (možno náhoda) Centrálne sociálne zariadenia sú kompletné vybavené a nachádzajú sa na začiatku kempu. Sú zánovne a čisté. Oproti je kuchynka a za ňou sa nachádza pekné ihrisko pre deti a aj športové vhodné na loptové hry. Ďalšie malé toalety a umývarka sa nachádzajú vzadu v kempe. Sú síce staré ale čisté. Prípojky na vodu v kempe nie su. Tú si, ale môžete načerpať v umývarkach.
Keďže som prvý deň nezaplatil za kemp, išiel som tak urobiť na druhý deň. Recepcia bola celkom plná. Ľudia akurát odovzdávali chatky a bol tam chaos. Keď som sa konečne dostal na rad a predložil som CCI kartu, čakal som hladký priebeh. Recepčnej to však nestačilo a stále žiadala občiansky preukaz. Bola dosť nepríjemná a ja som nemal chuť sa naťahovať. A asi práve toto by som hodnotil ako mínus kempu. Stretol som sa osobne aj s prevádzkarom kempu, ide o príjemného a ochotného pána. Je vidieť, že ho práca baví a to sa odzrkadľuje aj na kempe.
Priamo v kempe sa nachádza aj bufet, kde sa môžete stravovať. Jedlo je potrebné si objednať deň vopred. Ja osobne som tak aj urobil. Čašníčka ma ešte informovala, že ak nechcem čakať, stačí ak na obed prídem neskôr. O 12hod tam totiž majú nával stravníkov. Nechal som si teda poradiť a na obed som sa vybral pred 14 hodinou. Pravda je, že reštaurácia bola skoro prázdna. Na obed som ale čakal aj napriek tomu cca 30min. Priniesli mi druhé jedlo. Poprosil som čašníčku o príbor a opýtal sa na polievku. Ta na mňa pozrela a odišla dozadu. Tu som už vedel, že niečo nie je v poriadku. A mal som pravdu, polievka sa mi neušla. Odporúčam preto na obed sa vyberte radšej skôr ......
Celkovo kemp môžem zhodnotiť ako čistý a udržiavaný.
Odporúčam ale preškoliť recepčnú.

Jozef SACC

kemp:
http://www.margita-ilona.sk/uvod.htm

Facebook SACC:
https://www.facebook.com/pages/Camping-Slovakia-SACC/346373962221073?ref=bookmarks


Prílohy:
Posledný krát upravené:26 aug 2015 09:22 jozef.f
Čas vytvorenia stránky: 0.574 sekúnd
Go to top