Podujatia Klubov

CCC Banská Bystrica ponúka v roku 2020 pre karavanistov niekoľko zahraničných zájazdov.

Pokiaľ máte záujem, v prílohe najdete bližšie informácie aj s kontaktnou osobou.       

Príchodom Nového roka 2020 sme dostali od Ing.Václava Hroneka z CC Rožnov prianie a ponuku o vzájomnom informovaní o karavanistických akciách. Ďakujeme a radi vyhovieme:

Dovolte abych i já Vám a celé Asociaci popřál do Nového roku hodně zdraví, pohody a úspěchů v rodinném i profesním životě (přání viz příloha).

Mám k Vám následující prosbu. Protože jsem také aktivní karavanista a současně pořadatel čtyř karavanistických srazů v roce, tak již dlouhá léta každoročně tvořím a publikuji kalendář karavanistických srazů a akcí. Karavanisté plánují své dovolené a výjezdy již v zimě. Mohu to potvrdit na srazu, který pořádám v červnu v Rakousku, kde jsem před dvěma dny zveřejnil pozvánku a dnes mám již obsazeno 28 míst z 50 celkových.

Autobusový výlet 2019 00001

CAMPING CARAVANING CLUB WAGON SLOVAKIA – ZDRAVOTNÍK KOŠICE

Výlet za termálom-vianočný autobus

Dňa 27.decembra 2019  sme uskutočnili autobusový zájazd do maďarských termálných kúpeľov Aquaticumtermál furdo Debrecen Maďarsko

Aquapark Aquaticum - mediteránne zážitkové kúpele sa nachádzajú v srdci debrecínskeho Veľkého lesa (Nagyerdő), v kopulovitej hale priemeru 66 m. Vďaka neobyčajnej stavbe s bujnou tropickou vegetáciou a zážitkovými prvkami  v tomto skutočnom vodnom raji nájdu celodenný relax a zábavu všetky vekové kategórie. bazén s umelým vlnobitím, baby-bazén, detský bazén, zážitkový bazén.

Vincov Les BnB 2019 00001
Vincov Les BnB 2019 00001

V dňoch 24.-26.5.2019 usporiadal CC Bánovce nad Bebravou tradičné májové stretnutie karavanistov vo Vincovom lese. Stretnutia sa zúčastnilo 82 posádok zo SR a ČR, z toho bolo 11 posádok neorganizovaných a jedna posádka z Nemecka.

To že sa členovia nášho camping caravan clubu Wagon Slovakia Zdravotník Košice majú záujem sa stretávať počas celého roka sa prejavilo aj pri účasti na 6. bowlingovom turnaji a 13. ročníku v rámci „Memoriálu Jarky MANÁKOVEJ“.

12 detí, 18 žien a 21 mužov sa snažilo o získanie trofejí na dvoch bowlingových dráhach. Pri hádzaní šípkami na terč a tí najmladší zase pri behaní s loptičkami na lyžičkách pomedzi prekážky a hádzaní krúžkov na kužele. Šesť hodinová akcia dala poriadne zabrať aj našim organizátorom. Ukludnil to aj fazuľový guláš a hranolky s kečupom a kofolou počas prestávok. Ako je zvykom na našich akciách boli odmenené všetky prítomné deti.

Nakoľko sa turnaj konal 8. marca, teda MDŽ, boli všetky prítomné ženy obdarované kytičkou snežienok prezidentom nášho klubu Emilom Hajošom.

Tešíme sa na ďalší ročník a na akcie počas roka 2019

Manák Jaroslav

Go to top