Dahlie Rallye 2014

18 DAHLYE RALLYE v Poľskom Miłkowe.

V dňoch 4-7. 9. 2014 bola Polska Federacja Campingu i Caravaningu poverená usporiadaním 18 Dahlye Rellye v mestečku Miłkow, v kempingu Wišniowa Polana.

 

Kemping je v krásnej prírodnej scenérii obklopenej lesným porastom.

Pri vstupe do kempingu karavanistu zaujme najmä, čistota a poriadok v celom areáli.

V areáli sa nachádza detské ihrisko s veľkou možnosťou vyžitia sa pre detské zábavy.

Bazén, ktorý je pre plavcov ako aj pre neplavcov je udržiavaný a čistý. Možnosť stravovania je zabezpečovaná reštauračným zariadením, so sedením v prírodnom prístrešku, alebo pri väčšom počte stravníkov je k dispozícii veľko-plošný stan.

O občerstvenie je postarané na vysokej úrovni, najmä podávanie chladených nápojov, a v stravnom jedálničku hrá prím pstruh na grile.

Okrem príjemného kempovania, stravovania, výletu na Snežku, ktorá leží vo výške 1602 n.m. a návštevy parku mini hradov a zámkov, bol aj pracovný program.

V pracovnom programe sa hodnotila príprava a zabezpečenie 18 Dahlye Rallye.

Kvalita ubytovania, stravovania, zábavných sútaží, ako aj večerného programu. Prezídium vyhodnotil rallye na veľmi dobrej úrovni, čo sa odzrkadlilo aj na záverečnom vyhodnotení veľkým potleskom pre riaditeľa kempingu.

Vo voľbách nového pezidenta Dahlye Rallye na ďalšie 4 ročné volebné obdobie, bol opäť zvolený p. Zdenék Vaňura z Rožňova pod Radhoštem.

Ostatní viceprezidenti boli zvolený bez zmien z minulého obdobia, až na Slovenskú Asociáciu Kempingu a Karavaningu. Do prezídia za viceprezidenta Dahlye Rallye, bol zvolený a poverený zastupovať SACC Peter Rajták.

Peter Rajták bol vymenovaný na prezídiu SACC ,za zodpovedného pri príprave 20 jubilejnej Dahlye Rallye na Slovensku v roku 2016.

Pre usporiadanie Rallye na Slovensku, boli vo výberovom konaní navrhnuté 3 kempingy ,Haligovce. Tatranec a Maracamp ATC Liptovský Trnovec.

Prezídium SACC, v spolupráci s kempingovými komisármi navrhli usporiadať 20 jubilejnú Dahlye Rallye v roku 2016 v Maracempe ATC Liptovský Trnovec, čo bolo odprezentované na prezídiu Dahlye Rallye a následne jednomyseľne prezídiom odsúhlasené.

Peter Rajták