Poslanie a orgány SACC

   

  SACC je dobrovoľnou, nepolitickou, nezávislou organizáciou združujúcou priaznivcov kempingu a karavaningu, ktorá je členom medzinárodnej organizácie F.I.C.C. (FEDERATION INTERNATIONALE DE CAMPING ET CARAVANNING), pôsobiacou na celom území Slovenskej republiky.

  SACC vytvára podmienky na plnenie úloh pri uspokojovaní záujmov širokého okruhu členov a priaznivcov v oblasti kempingu a karavaningu.

  Prezídium SACC tvoria prezident ,viceprezident pre kemping, viceprezident pre karavaning.
  Výkonný výbor je zložený z členov prezídia, manažérov a poradcov.

  Kontrolnú činnosť vykonáva revízor SACC.

   

  PREZÍDIUM SACC
  prezident Ing. Jaroslav Mišura e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  viceprezident pre kemping    Ing. Ján Ducko e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  viceprezident pre karavaning      Emil Hajoš e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  REVÍZOR SACC
  revízor    Jaroslav Manák e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.