Záver karavanistickej sezóny ATC Lodenica Piešťany 02.-04.10.2015

Za dochvíľnosť na zrazoch by som určite dostal za 5. Dúfam, že Vám priblížim aspoň trocha ako bolo na tomto zraze.

Môj príchod bol až v sobotu večer  už do rozbehnutej zábavy. S miestom nebol vôbec problém, keď že sme v klube super partia a tí mi držali miesto.  Ako ináč nechýbal ani „welcome drink“.

Po rýchlom zaparkovaní a prehodení pár slov sme sa presunuli do hlavného stanu. Tu už hrala hudba a panovala super zábava. Takto to prebiehalo do 22hod, keď prišlo z dôvodu nočného kľudu k ukončeniu. Nám sa to ale zdalo priskoro a tak prišla vlastná tvorba v podaní p. Andela a p. Rajtáka. To bola ale bodka za krásnym večerom.

Ráno nás čakalo pekne počasie no s pocitom, že zraz znova raz končí sa my sa musíme rozlúčiť.

Aj napriek tomu, že som na zraze bol tak krátko som veľmi rád. Hlavne preto, že som sa do tohto kempu zberal celý rok.

Prostredie kempu na mňa pôsobilo veľmi dobre. Ide o veľký a pekný kemp.

Týmto článkom by som taktiež chcel vyzvať niekoho, aby ostatným priniesol informácie v podaní článku, čo sa dialo a ako prebiehal piatok a sobota .....

S pozdravom

Jozef Fišman SACC

Výzvu prijímam, pre doplnenie čo sa udialo v piatok a sobotu. Oba dni boli vo veľmi príjemnej atmosfére, k čomu prispelo aj nádherne počasie. Po príchode a registrácii sme si mohli objednať gurmánske zabíjačkové špeciality, napríklad zabíjačkový tanier, zabíjačkovú kapustnicu, huspeninu a ako úvodnú chuťovku sme dostali čerstvé oškvarky. K dobrej nálade prispela reprodukovaná hudba o ktorú sa postaral šéf klubu Jarko Mišura, ktorý neviem ako to robil, ale bol všade, kde bolo treba niečo urobiť a kde sa niečo dialo. Aj vďaka jemu a ďalších členov klubu všetko klapalo ako hodinky. Po večernom programe, ktorý sa odohrával v dvoch postavených veľkoplošných stanoch nasledovala pomerne krátka noc, lebo sobotňajšia zabíjačka sa konala v skorých ranných hodinách. Prípitok na úspech zabíjačky padol veľmi vhod. Na vlastné oči sme sa mohli prizerať majstrom kuchárom ako im robota ide šikovne od ruky. Presne tak, ako bolo v programe sme si už na obed mohli pochutiť na zabíjačkovom tanieri a večer na výbornej zabíjačkovej kapustnici.

Sobotňajší večer vrcholil tombolou a countrybálom. Do tanca nám hralo zoskupenie VÁH RIVER BAND, hrali vynikajúco a najviac žiarila ich sólová speváčka. Pamätám si ako sme pred pár rokmi dlho stáli v Piešťanoch na nábreží Sĺňavy a počúvali jej úžasný spev z blízkej reštauračnej terasy.

Po desiatej hodine, po ukončení country muziky, prišlo nás ešte dozabávať naše karavanistické hudobné duo..., ale to už popísal Jozef

Ďakujeme všetkým, čo prispeli k dobre pripravenému stretnutiu karavanistov na záver sezóny v Piešťanskom kempingu Lodenica.

J. Ducko