Výstraha

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::files Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/stories/caravaning/stories/caravaning/podujatia/Foto_FICC

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

76. RALLYE FICC 2010 UMAG

je už históriou, ale peknou spomienkou.

Aj keď RALLY FICC bolo zmenou termínu dosť ovplyvnené účasťou, na nálade a pohode nikomu neubralo. Jednoznačne môžem povedať, že mi Slováci, čo sme sa zúčastnili v skromnom počte, sme sa absolútne zaradili do koloritu pohody a zábavy. Bolo nás vidieť a počuť všade. Najkrajší zážitok je určite zo slávnostného zahájenia RALLY. Folklór, štátne symboly a hlavne dobrá nálada bola veľkým zážitkom pre všetkých účastníkov. Určite vo veľkej miere a pohode prispela kvalita kempingu Park Umag, ktorý od poslednej Adrije vyrástol do kvality a hlavne do krásy, čo predstavovali prekrásne kvetinové záhony a dekorácie.

Ďalej je treba spomenúť, že miesto pre karavanistu je tiež dosť dôležité a tentoraz musel byť každý spokojný. Susedili sme s kamarátmi z Čiech a boli sme ako jedna rodina. Myslím, že okrem prepršaných dvoch dní a noci ťažko hľadať niečo negatívne. Treba ešte dodať, že k prijemnému spestreniu bola sledovanosť MS vo futbale. Na historický zápas Slovensko Itália sa tak ľahko nezabudne. Bola to veľká eufória, radosť z víťazstva.

Nakoniec dovoľte, aby som zo srdca poďakoval všetkým zúčastneným Slovenským karavanistom za veľmi peknú a príkladnú reprezentáciu našej vlasti. Dovoľte, aby som poďakoval naším usporiadateľom - bratom Chorvátom, že sa tak profesionálne a v tak krátkom čase, zhostili veľkej a krásnej akcie, čím prispeli vo veľkej miere k zblíženiu národov a kultúr na našej planete. Hvala Vám.

A nakoniec bolo povedané niekoľkými jazykmi Dovidenia v PRAHE, moc a moc sa tešíme - karavanisti SR.

Vladimír Fajták viceprezident SACC{gallery}stories/caravaning/podujatia/Foto_FICC{/gallery}