Perfektný víkend

Perfektný víkend

(12.-14.6.2015 Kuchyňa)

Keď k slovám slnko, voda, vzduch priradíme ešte dobrú náladu a zaujímavý program, dostaneme parádné víkendové dni prežité v Kemping Parku Kuchyňa.

Jubilejný 40, zraz karavanistov INTERRALLYE 2015 sa konal práve v čase slávnostného otvorenia a sprístupnenia náučno – rozprávkového chodníka Bobria hrádza, ktorý okrem pohybových aktivít Vás prevedie okolitou prírodou, odhalí zaujímavosti zo života bobrov a ponúka zaujímavé, no doposiaľ skryté pohľady na okolitú prírodu.

Deti, bolo ich skutočne neúrekom si prišli na svoje. Do sýtosti sa mohli vyšantiť, v sprievode s rozprávkovými bytosťami, gitaristom, pesničkárom a zabávačom Mirkom Jilom, vyskákať sa na trampolíne, alebo v nafukovacom hrade. K dispozícii mali aj rôzne iné lákadlá, napríklad dráhu s RC autami, lukostrelecký areál, kolobežky, discgolf a iné.

Dospeláci si radšej vychutnávali grilované, pečené a varené špeciality a v tom teple dobre padlo orosené pivko. No nielen pivo, na výber bolo viacero druhov, ale aj voda Kuchynskej priehrady dokázala znamenito osviežiť. Na hladine, niekedy aj pod ňou prebiehal 2. ročník pretekov Park Karpaty Stand up Padle Race 2015. Pretekári mali po vymedzenej trati preveslovať stajac na doske do cieľa v čo najrýchlejšom čase. Samozrejme že aj mi amatérski diváci sme si to chceli vyskúšať a to bola iná zábava hlavne pre prizerajúcich sa. Večer, keď slnečné lúče trochu vychladli nastúpila na kempingové pódium známa a obľúbená Country kapela ATAK s Miškom Dočolomanským.

Keď k tomuto všetkému prirátame ochotu a ústretovosť všetkých zainteresovaných, čo sa pričinili k tomuto vydarenému podujatiu, môžeme ešte raz zopakovať – perfektný víkend.

Ďakujeme